Er is nieuws

Weekenden

Als het nieuwe jaar begint is het voor het gebouwbeheer een drukte van jewelste. Waar normaal het scoutinggebouw af en toe verhuurd wordt staat de agenda nu bomvol. Dat komt natuurlijk door de weekenden. Iedere speltak gaat een weekendje op pad. De jongere groepen verblijven een weekend op de bellefleur, terwijl de oudere groepen naar verschillende blokhutten door Brabant gaan. Voor iedere groep is er wat wils. Zo zijn de Bevers gezellig op piratenweekend geweest, Gidsen hebben Tirolers op bezoek gehad, de Wilde Vaart hebben op een wachtschip overnacht en de zeeverkenners gingen op Die-Hard weekend zelfs met de tent in deze kou. Tot en met april kom je de gekste verkleedpartijen tegen in het gebouw. Piraten, circusartiesten en nog veel meer.

Namens de nieuwsbrief redactie, Fijn Weekend !!!