Er is nieuws

Kamp 2018

Men zegt dat er bij scouting altijd iets te beleven valt. Dat is natuurlijk helemaal waar, maar één week per jaar gebeuren er hele rare dingen. Door heel Nederland zijn er rare figuren te vinden die altijd wel een groep scouting kids kunnen gebruiken om hen uit de brand te helpen. Door de jaren heen zijn er ontmoetingen geweest met indianen, ridders, piraten, de maffia en zelf de newkids.


Kamp start op 7 juli en is voor de Welpen t/m 12 juli en voor de Zeeverkenners, Gidsen en Wilde Vaart t/m 14 juli.

 

Vanaf zaterdag 7 juli verwachten we ook dit jaar weer Nederland onveilig te kunnen maken als de zomerkampen weer van start gaan. De leiding van alle groepen is al flink bezig met de voorbereidingen. Kortom, het wordt weer een fantastisch jaar. Ben jij benieuwd wat voor avontuur er dit jaar te beleven valt. Vergeet vooral niet aan te geven bij de leiding dat je mee wil...

Ohja als je leiding bent en je vraagt je af wat voor avontuur het wordt. Is het dan geen tijd om dat te gaan bedenken? :p