Er is nieuws

BOF 2018

27 april gaan we zoals ieder jaar weer de verjaardag van onze favoriete koning vieren. Dit is natuurlijk niet koning pinterman, maar koning Willem-Alexander. De scouting organiseert daarom het Biks Oranje Fist. Het feest zal dan ook weer 100% in het teken van onze majesteit staan. Dit jaar wordt het weer gewoon op het Vrijthof gehouden worden.

De B.O.F. start om 13u en is tot 17u. Aan het einde van de middag is ook de trekking van De Grote Loterij.

Op het feest zal er voor ieder wat te doen zijn. Voor de kinderen (en ouders die soms nog even kind willen zijn) hebben we verschillende klassiek Nederlandse spellen. Van koekhappen tot de klompendans, het kan gelijk. Er zijn naast de grote Bofloterij nog verschillende andere prijzen te winnen en deze zullen onder toeziend oog van de organisatie verloot worden. De dag word aan elkaar gepraat door de gezelligste zeveraars van beek en daaromheen zal er ook life muziek zijn. Namen worden nog bekend gemaakt.

De B.O.F. loten zullen zoals ieder jaar door onze kids aan de deur verkocht worden. Dus kijk uit naar
die leuk gekleurde blousejes en wapperende oranje lotenboekjes.


Lang leven de koning, Hiep Hiep Hoera!!!